Hakkında

1984 Bursa doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Bursa’da tamamladı Ardından 2003 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde lisans eğitimine başladı . Eğitimi esnasında Türkiye’nin yakından tanıdığı Prf.Dr.Özcan Köknel,Prf.Dr.Haluk Yavuzer ,Prf.Dr.Adnan Kulaksızoğlu,Prf.Dr.Numan Kurtulmuş ,Prf.Dr.Betül Aydın gibi duayen hocalardan dersler aldı.

Devamını Oku

Hakkında

Hakkında

2007 yılında Prf. Dr. Özcan Köknel danışmanlığında” Üniversite Öğrencilerinde Mükemmeliyetçiliğin Çeşitli Değişkenlere Göre İncelenmesi “ adlı tezini tamamlayarak mezun oldu ve psikolog ünvanı aldı. Mezuniyeti sonrasında, Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme kurumu Üsküdar Hasan Tan Çocuk Yuvası ve Dönüşüm Konağı Başarı Psikoloji Enstitüsünde psikolog olarak görev yaptı. Bu süre içerisinde psikolojinin farklı konularıyla ilgili makaleler kaleme aldı ve makaleleri birçok internet sitesinde yayınlandı. 2008 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesinde psikoloji yüksek lisans programına başladı ve aynı dönem özel bir huzurevinde sorumlu müdür ve psikolog olarak çalışmalarına devam etti. Stres Yönetimi, , Evlilik ve İlişki Terapileri,Rüya Analizi , New Nlp, Öfke Yönetimi, Travma Psikolojisi, Krize Müdahale ve Oyun Terapisi gibi birçok alanda sertifikalı eğitimlere katıldı.

Gerçek

2011 yıllında Doç. Dr. Timuçin Oral danışmanlığında “Terapiye Başvurmuş Evli Çiftler İle Terapiye Başvurmamış Evli Çiftler Arasındaki Aldatma Eğiliminin Sosyodemografik Açıdan İncelenmesi” adlı tezinin tamamlanması ile Uzman psikolog ünvanı aldı. Klinik stajını Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde yaptı. Kadıköy Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi ve Denge PNP Danışmanlık ve Psikoterapi Merkezinde psikolog olarak danışanlarını gördü. 2014 yılında Bursa Bahar Hastanesinde uzman psikolog olarak görev yapan Tuba Güngör Aslan şuan danışan kabulüne oulu caddesinde bulunan ofisinde devam etmektedir.